כנסיית האל החיה

לחיות בדרך האל היום
הנצרות היא "דרך חיים". ישוע ציין במפורש בספר לוקס 4:4 "כִּי לֹא עַל־הַלֶּחֶם לְבַדּוֹ יִחְיֶה הָאָדָם" (לוקס 4:4). התנ"ך הוא יותר ממדריך למחויבותנו היום יומית, הוא דברי האל, המגלה את דרך החיים האלוהית – דרך של אהבה, נתינה ושירות. ישוע מורה לנו לחיות בדרך הזאת. למעשה, התנ"ך הוא היסוד לידע האמיתי. אומר ישוע וְתֵדְעוּ אֶת הָאֱמֶת וְהָאֱמֶת תְּשַׁחְרֵר אֶתְכֶם." (יוחנן 8:32).
משמעותה של ההפרדה הזאת היא שאלו שנקראו על ידי האלוהים יחיו חיים שונים מהסובבים אותם, ובמובנים רבים הם "שגרירי" ממלכת האלוהים. (אל האפסים 6:20 ; אגרת פטרוס הראשונה 2:9-10). על הנוצרים להתפלל עבור מנהיגי אומותיהם אותם הציב האלוהים בשלטון, אולם, לאורך כל השנים כנסיית האלוהים לימדה את חבריה לא לקחת חלק בפוליטיקה העולמית.
הריפוי האלוהי הוא אחד מהיתרונות הרבים של דרך האל. ריפוי היא אחת "המתנות הרוחניות" (הראשונה אל הקורינתים 12:1, 9 ). אחד משמותיו של האל בעברית הוא "יהוה רופאך" – האלוהים המרפא. האל הוא כל יכול אשר " הַסֹּלֵחַ לְכָל-עֲו‍ֹנֵכִי; הָרֹפֵא, לְכָל-תַּחֲלוּאָיְכִי" (תהילים קג: ג ; איגרת פטרס הראשונה 2:24 ). "אִם יֵשׁ חוֹלֶה בֵּינֵיכֶם, יִקְרָא אֶת זִקְנֵי הַקְּהִלָּה וְיִתְפַּלְּלוּ בַּעֲדוֹ בְּמָשְׁחָם אוֹתוֹ שֶׁמֶן בְּשֵׁם יהוה. וּתְפִלַּת הָאֱמוּנָה תּוֹשִׁיעַ אֶת הַחוֹלֶה, וַיהוה יָקִים אוֹתוֹ; וְאִם חָטָא יִסָּלַח לוֹ. הִתְוַדּוּ עַל חֲטָאֵיכֶם אִישׁ לִפְנֵי רֵעֵהוּ וְהִתְפַּלְּלוּ אִישׁ בְּעַד רֵעֵהוּ, לְמַעַן תֵּרָפְאוּ. גָּדוֹל כֹּחָהּ שֶׁל תְּפִלַּת צַדִּיק בִּפְעֻלָּתָהּ." (אגרת יעקב 5:14-16 ).
כנסיית האל החיה מאמצת את ההוראות התנ"כיות הללו. אנו מאמינים כי אלוהים מרפא היום בהתאם לאמונתו של האדם ולרצונו של האל, בכול מקרה לגופו.
אלוהים מצווה על האנושות "ואהבת לרעך כמוך" (ויקרא יט, יח ; מתי 22:39 ; מעשי השליחים 17:24-29 ). אלוהים מגלה כי הישועה מוצעת עכשיו ליהודים וגויים (מעשי השליחים 10:34-35 ; אל הרומים 10:12-13 ; יואל 2:32). אנו מאמינים כי יש להפגין אהבה וכבוד אמיתי לכל בני האדם ללא קשר למוצאם האתני (אל הרומים 13:10 ( .
כדי ללמוד איך דרך החיים של האל יכולה להביא לכם שלווה, אושר והצלחה, קראו את עלון המידע שלנו עשרת הדיברות.


Copyright © 2009 Living Church of God
hebrew.lcg.org