כנסיית האל החיה

מה אלוהים אומר על עתידכם
אלוהים ברא את האדם "עפר מן האדמה" (בראשית ב, ז). בני האנוש נבראו בצלם אלוהים "בראשית א, כו), ונבראו עם רגשות אלוהיים. אלוהים תכנן שאלו אשר יכו על חטא ויוטבלו, יקבלו בתמורה את רוח האל (מעשי שליחים 2:38-39 ; יוחנן 3:16 ). בביאתו השנייה של ישוע המשיח כל אלו שהתנצרו במהלך החייםהחיים האלה, בין אם מתים או חיים, יקומו לתחייה ויזכו בחיי נצח – הם ייוולדו מחדש  - "וּבְנֵי אֱלֹהִים הֵם בִּהְיוֹתָם בְּנֵי הַתְּחִיָּה." (לוקס 20:36).
"אַשְׁרֵי הָעֲנָוִים, כִּי הֵם יִירְשׁוּ אֶת הָאָרֶץ." (מתי 5:5 ; תהילים כז, ט, יא, כב, כט, לד). "הַמְנַצֵּחַ יִירַשׁ אֶת אֵלֶּה וַאֲנִי אֶהְיֶה לוֹ לֵאלֹהִים וְהוּא יִהְיֶה לִי לְבֵן." (ההתגלות 21:7 ).
על פי כל הנבואות וההבטחות שבתנ"ך, "ביכורי" האל (אלו שנקראים אליו בתקופתנו) יתוגמלו במעמד או תפקיד בממלכת שלטון האלוהים (יוחנן 14:1-3 ; ההתגלות ;3:21 20:4-6 ), כאן בעולם הזה (ההתגלות 2:26-27 ; 5:10 ; דניאל ב, מד). הקדושים האמיתיים יהפכו לבניו של האלוהים – "בִּהְיוֹתָם בְּנֵי הַתְּחִיָּה." (לוקס 20:36). כוונת האלוהים היא שבני האדם אשר מקבלים את קורבנו של ישוע משיח ומצייתים לו יהפכו לבסוף לחברים מלאים במשפחת האלוהים, תחת מרותם של האב והבן (אגרת יוחנן הראשונה 3:1-3 ( . הם יתחלקו בתהילה אלוהית של תחיית המתים. ישוע התפלל "אֲנִי נָתַתִּי לָהֶם אֶת הַכָּבוֹד שֶׁנָּתַתָּ לִי, לְמַעַן יִהְיוּ אֶחָד כְּמוֹ שֶׁאֲנַחְנוּ אֶחָד. 23 אֲנִי בָּהֶם וְאַתָּה בִּי כְּדֵי שֶׁיֻּשְׁלְמוּ לִהְיוֹתָם אֶחָד, לְמַעַן יֵדַע הָעוֹלָם כִּי אַתָּה שְׁלַחְתַּנִי וְאָהַבְתָּ אוֹתָם כְּמוֹ שֶׁאָהַבְתָּ אוֹתִי." (יוחנן 17:22-23 ).

לפרטים נוספים אודות תוכניתו של האלוהים לעתידכם, קראו את עלון המידע שלנוייעודכם הסופי.

Copyright © 2009 Living Church of God
hebrew.lcg.org