קהל האלהים החי

לחיות בדרך האלהים היום

דרך המשיח הוא "דרך חיים". ישוע ציין במפורש "כִּי לֹא עַל־הַלֶּחֶם לְבַדּוֹ יִחְיֶה הָאָדָם" (לוקס 4:4). ספר הבריתות הוא יותר ממדריך למחויבותנו היום יומית, הוא דברי האלהים, המגלה את דרך החיים של האלוהית – דרך אהבה, נתינה ושירות. ישוע מורה לנו לחיות בדרך הזאת. למעשה, ספר הבריתות הוא היסוד לידע האמיתי. אומר ישוע "וְתֵדְעוּ אֶת הָאֱמֶת, וְהָאֱמֶת תְּשַׁחְרֵר אֶתְכֶם" (יוחנן 8:32).

משמעותה של ההפרדה הזאת היא שאלו שנקראו על ידי האלהים יחיו חיים שונים מהסובבים אותם, ובמובנים רבים הם "שגרירי" ממלכת האלהים (אפסים 6:20; פטרוס א' 2:9-10). על תלמודי ישוע המשיח להתפלל עבור מנהיגי אומותיהם אותם הציב האלהים בשלטון. אולם, לאורך כל השנים קהל האלהים לימדה את חבריה לא לקחת חלק בפוליטיקה העולמית.

הריפוי האלוהי הוא אחד מהיתרונות הרבים של דרך האלהים. ריפוי היא אחת "המתנות הרוחניות" (קורינתים א' 12:1, 9). אחד משמותיו של האל בעברית הוא "יהוה רופאך" – האלהים המרפא. "אל שדי" – אלהים כל יכול – הוא "הַסֹּלֵחַ לְכָל-עֲו‍ֹנֵכִי; הָרֹפֵא לְכָל-תַּחֲלוּאָיְכִי" (תהלים 103:3; פטרס א' 2:24). "אִם יֵשׁ חוֹלֶה בֵּינֵיכֶם, יִקְרָא אֶת זִקְנֵי הַקְּהִלָּה וְיִתְפַּלְּלוּ בַּעֲדוֹ בְּמָשְׁחָם אוֹתוֹ שֶׁמֶן בְּשֵׁם יְהוָה. וּתְפִלַּת הָאֱמוּנָה תּוֹשִׁיעַ אֶת הַחוֹלֶה, וַיהוָה יָקִים אוֹתוֹ; וְאִם חָטָא יִסָּלַח לוֹ. הִתְוַדּוּ עַל חֲטָאֵיכֶם אִישׁ לִפְנֵי רֵעֵהוּ וְהִתְפַּלְּלוּ אִישׁ בְּעַד רֵעֵהוּ, לְמַעַן תֵּרָפְאוּ. גָּדוֹל כֹּחָהּ שֶׁל תְּפִלַּת צַדִּיק בִּפְעֻלָּתָהּ" (יעקב 5:14-16).

קהל האלהים החי מאמץ את ההוראות של ספר הבריתות. אנו מאמינים כי אלהים מרפא היום, בהתאם לאמונתו של האדם ולרצונו של האלהים בכול מקרה לגופו.

האלהים מצווה על בני האדם: "ואהבת לרעך כמוך" (ויקרא 19:18; מתי 22:39; מעשי השליחים 17:24-29). אלהים מגלה כי הישועה מוצעת עכשיו ליהודים וגויים (מעשי השליחים 10:34-35; רומים 10:12-13; יואל 2:32). אנו מאמינים כי יש להפגין אהבה וכבוד אמיתי לכל בני האדם ללא קשר למוצאם האתני (רומים 13:10).

 

כדי ללמוד איך דרך החיים של האלהים יכולה להביא לכם שלווה, אושר והצלחה, קראו בבקשה את החוברת המידע שלנו, עשרת הדברים.

Copyright © 2017 Living Church of God
hebrew.lcg.org